Často kladené otázky

Úvod Vše o nákupuČasto kladené otázky
Jde o zboží z české distribuce?
Některé zboží se u nás v české distribuci ještě neprodává. Proto pokud nějaké zboží není v češtině, naleznete tuto informaci vždy zřetelně v popisu výrobku. Snažíme se, aby byla tato informace vždy dobře viditelná. Jelikož se Vám snažíme nabízet to nejaktuálnější zboží, dovážíme některé zboží přímo z Ameriky nebo z Japonska. Ale nemusíte mít strach. Cílem Techu.cz je přinášet právě takovéto technologie českým zákazníkům a nadšencům do technologií, proto ke každému zboží dodáváme i stručný a přehledný návod k použití a obsluze, připravený v češtině.
Jak je to se zbožím z USA/Japonska a zásuvkami?
I toto jsme vyřešili za Vás. Pokud je zboží určeno pro jinou elektrickou síť, vždy Vám ke zboží zdarma přibalíme adaptér pro českou síť a srozumitelný, jednoduchý návod v češtině. Většinou se jedná pouze o malý adaptér, který napojíte na nabíječku/síťový kabel. Pokud je ale ke zboží nutný i převodník napětí, opět Vám i ten zdarma přibalíme a najdete ho v balíku spolu se zbožím.
Proč některé Vámi nabízené zboží nenabízejí i jiné české obchody?
Naše zboží vybírají naši moderátoři, kteří se dlouhodobě zajímají o svět nejmodernějších technologií. Díky tomu Vám často můžeme zprostředkovat nejnovější zboží, které ostatní obchody začnou nabízet až za několik měsíců.
Proč je některé zboží tak drahé?
Techu.cz se zabývá hlavně dovozem a zprostředkováním nejnovějších světových technologií, které by se jinak v Česku vůbec nedaly sehnat. Vysoká cena je často důsledkem počátečních výrobních nákladů za zboží, dovozních nákladů z Ameriky/Japonska, a levněji ho zatím bohužel sehnat nejde.
Copyright 2015 - 2022 © Techu.cz
TOPlist